Відповідно до плану роботи управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації на 2019 рік, 27 лютого цього року в приміщені обласної універсальної наукової бібліотеки відбулось засідання колегії під головуванням начальника управління Ірини Трунової управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації.
В колегії взяли участь працівники управління, деректори обласних установ культури та мистецтва, начальники відділів культури райдержадміністрацій.
![IMG_4426](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/02/IMG_4426-300x200.jpg)