Незабаром свято Великодня. Цей день наповнює серця людей надією і любов’ю, наділяє людину терпінням і вірою.
Напередодні Великодніх свят в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся майстер-клас для учнівської молоді ліцею №17. Цього весняного дня, як ніколи, хочеться порадувати друзів і рідних приємним подаруночком. Тож учням запропонували виготовити пасхальну листівку – чудовий сюрприз для найрідніших людей.
Використовуючи свої творчі здібності та фантазію, учасники заходу виготовили дивовижні пасхальні листівки, оздоблюючи їх витинанками, вишивкою, аплікацією та малюнками.
Присутні мали змогу ознайомитися з історією виникнення свята, традиціями та звичаями святкування Великодня, переглянути літературу на презентованій книжково-ілюстративній виставці.
![2019_04_02_1_1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/04/2019_04_02_1_1-300x225.jpg)