7 квітня в районній бібліотеці для дітей пройшов II етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019». На конкурс-свято завітали переможці I туру – юні читачі сільських бібліотек та районної дитячої бібліотеки. Шанувальники книги не тільки презентували свої улюблені твори , а брали участь у веселих та цікавих літературних перегонах, пізнавальних розвагах та бліц-турнірах. Перемогу другого етапу конкурсу здобула учениця НВК №2 читачка районної бібліотеки для дітей Яцкова Дарина. Всі присутні свята: журі, бібліотекарі, учасники радо привітали її з перемогою. ![56870082_381117309142728_7540719629715374080_o](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/04/56870082_381117309142728_7540719629715374080_o-300x199.jpg)