В обласній бібліотеці для юнацтва започатковано новий проект – бібліотечний клуб з вивчення англійської мови «English tea in library», в рамках якого планується вивчення англійської мови, спілкування з іноземцями – носіями мови, знайомство з культурою та історією англомовних країн в невимушеній,затишній атмосфері читального залу за склянкою чаю.
Перше,організаційне засідання клубу відбулося 10 квітня. Зі студентами Хмельницького кооперативного торгівельно-економічного інституту зустрівся відомий в місті директор мережі центрів «English TOP» Віктор Анатолійович Снігуров. В ході спілкування з креативним менеджером студенти зрозуміли, що вивчення англійської мови може бути легким ,а процес навчання цікавим, активним та веселим.
Бібліотека запрошує студентів, старшокласників, молодь міста, зацікавлену у вивченні англійської мови та у спілкуванні з однодумцями долучитися до клубу. Процес вивчення англійської буде максимально комфортним, доступним і цікавим.![56610487_435059210578247_4005098093472120832_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/04/56610487_435059210578247_4005098093472120832_n-300x201.jpg)