З метою розвитку дитячих духових оркестрів, забезпечення духовної єдності поколінь, залучення учнівської молоді до відродження й становлення духового жанру, організації змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді 18 травня 2019 року у місті Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс духових оркестрів “Армія-дітям”.
![Армія дітям 2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/05/Армія-дітям-2-300x200.jpg)
Організаторами Всеукраїнського фестивалю-конкурсу духових оркестрів “Армія-дітям” є Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України, Міністерство оборони України, Збройні Сили України, Сухопутні війська Збройних Сил України, ГОВО “Коло. Медіа”.
![Армія дітям 3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/05/Армія-дітям-3-300x200.jpg)
За підтримки та сприяння управлінь культури, національностей, релігій та туризму, управління молоді та спорту облдержадміністрації у фестивалі-конкурсі Хмельниччину представив духовий оркестр Наркевицької селищної обєднаної територіальної громади.
![Армія дітям](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/05/Армія-дітям-300x200.jpg)
Основним завданням заходу стало формування у дітей та молоді патріотизму, сучасної національної ідентичності, національної гідності.