kalendar2015_b

Миколаїв Арт Пром. Частинка Півдня

7 червня о 17.00 Хмельницький обласний художній музей запрошує на відкриття художньої виставки “Миколаїв Арт Пром. Частинка Півдня”.
В місті Миколаєві вже другий рік поспіль успішно реалізується художній проект «Миколаїв Арт Пром».

Проект покликаний привернути увагу до промислового потенціалу міста та економічної могутності всієї країни.

Поштовх до відродження – це те, що потребує місто корабелів та вся Україна в цілому саме сьогодні! Держава, бізнес та громадськість повинні повірити у власні сили та об’єднати зусилля.

Слід зазначити, що представлені полотна на виставці – це твори майстрів з усієї України, що робить проект національним.
Щоб передати свіжість вражень, художники створювали свої роботи на Миколаївському суднобудівному заводі та Миколаївському Тепловозоремонтному заводі. Вони також відобразили своє бачення промислових об’єктів міста під час прогулянки катером Південним Бугом.

Митці використовували великоформатні полотна, без накидання ескізів.
Важкі масштабні конструкції, верстати, величиною в двоповерховий будинок, запах мазути, упереміш з металевою стружкою, – це стало натхненням для майстрів у створенні унікальних творів.

Сучасне мистецтво є своєрідним відображенням дійсності, того, що відбувається в країні. Історії відомі приклади, коли занепад ставав по суті стартом для чогось нового. Так само і «Миколаїв Арт Пром» може стати поштовхом для реалізації нових ідей та ініціатив!

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Травень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031