В управлінні культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації 06 червня 2019 року відбулося перше організаційне засідання Координаційної ради з питань видання книжкової продукції за кошти обласного бюджету. Координаційнва рада була створена у квітні 2018 року з метою підтримки та популяризації письменників та краєзнавців Хмельниччини.
![20190606_103350](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/06/20190606_103350-300x168.jpg)
Під час засідання були визначенні основні пріоритетні завдання книговидавничих проектів місцевих авторів для подальшого їх розгляду та видання, а також розглянуто зміни до персонального складу ради та доповнення до Положення про Координаційну раду.