kalendar2015_b

Бібліотека для дітей і громада: соціальний діалог в сучасних умовах

Триденна творча лабораторія була проведена в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка. Головний спеціаліст управління культури, національностей, релігій та туризму обласної державної адміністрації Ніна Власюк окреслила актуальні питання соціально-культурного розвитку області в умовах реформування. Професійне спілкування продовжила директор обласної бібліотеки для дітей імені Т.Шевченка Валентина Черноус, яка повідала про соціальну співпрацю та взаємодію бібліотек для дітей і громади.

Заступники директорів ЦБС з питань обслуговування дітей, завідуючі районними, міськими, селищними бібліотеками для дітей, завідуючі центральними бібліотеками ОТГ ділилися досвідом роботи в громадах. Історії успіху проектної діяльності представляли колеги Ярмолинецької РДБ, Хмельницької МДБ № 12, бібліотек для дітей Гвардійської сільської ОТГ, Красилівської міської ОТГ, Чемеровецької селищної ОТГ.

Учасники навчання ознайомилися з роботою Славутської районної бібліотеки для дітей та бібліотеки Ганнопільської ОТГ. Поспілкувались з головою Славутської РДА Богданом Маршуком, головою Славутської районної ради Леонідом Радзивілюком, головою Улашанівської ОТГ Миколою Гизимчуком, головою Ганнопільської ОТГ Маргаритою Медведюк та завідувачем сектору культури та туризму Славутської РДА Валентиною Бражук.

Практичні поради щодо створення електронних ресурсів надала Наталя Дибач – завідуюча сектором інформаційних технологій Рівненської обласної бібліотеки для дітей. А ще отримали корисну інформацію про ЄС та відносини Україна-ЄС від Олени Черняк – керівника Інформаційного центру Європейського Союзу у м. Хмельницькому. Як уникнути професійного вигорання, створювати сучасні презентації з використанням актуальних трендів довідалися бібліотекарі під час тренінгів та консультативних порад від працівників обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка.

Тема інклюзії також була однією із пріоритетних. Фахово про особливих дітей, їх можливості та роботу з ними розповів Роман Попелюшко – кандидат психологічних наук, доцент, науковий керівник Лабораторії інклюзивної педагогіки кафедри психології та педагогіки ХНУ. Завершилась творча лабораторія визначенням моделі сучасної бібліотеки для дітей з погляду професіоналів, важливих компонентів успішної бібліотеки та шляхів вдосконалення бібліотечного простору.IMG_4490

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Квітень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930