Щорічно 23 червня в Україні відзначається День державної служби України. Це професійне свято було засноване Указом президента у 2003 році. Дату обрано не випадково, адже 23 червня також відзначаться День державної служби ООН
Сьогодні, напередодні цього професійного свята, відбулися урочистості в облдержадміністрації.
За сумлінну працю в органах державної влади, зразкове виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня державної служби спеціалістів управління нагороджено Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради.
![64498963_2255618424559159_607579637198880768_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/06/64498963_2255618424559159_607579637198880768_n-300x200.jpg)