Напередодні Дня Конституції України в Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва презентувала свою нову книгу наша землячка, а нині львівянка, активна учасниця Революції Гідності та АТО Лідія Володимирівна Ільків. Лідія Володимирівна давній друг бібліотеки. Ще працюючи філологом в ліцеї №17 активно залучала учнів до бібліотечних акцій, тому й першу свою книгу “До волі дорога” вона презентувала саме в юнацькій книгозбірні. “Серця калинові”- така назва її нової збірки про побачене та пережите особисто з часів Революції Гідності, АТО- до сьогоднішнього складного часу.
На зустріч з автором завітали вчителі та бібліотекарі шкіл міста, рідні та друзі пані Лідії, соратники по Євромайдану.![65106653_497323384370651_1469972958150656000_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/07/65106653_497323384370651_1469972958150656000_n-225x300.jpg)