1 липня у Державному історико-культурному заповіднику «Самчики» відбулося засідання круглого столу з питань: «Перспективи розвитку Хмельницького регіону, як історико-культурного центру», одним з ініціаторів якого був директор Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Клименко А. Б. Взяли участь також представники Всеукраїнської асоціації гідів України. Зустріч розпочали з екскурсією селом, та майстер-класом «самчиківки» які для них провів директор художньої школи Раковський В.Г. Запрошені гості були приємно вражені багатющою історією та пам’ятками архітектури, під час екскурсії заповідником. Захід проводився з метою популяризації краю, обміном досвіду, а також у найближчому майбутньому залучення нових потоків туристів.
![65428665_2976118389279306_3905891585954414592_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/07/65428665_2976118389279306_3905891585954414592_n-300x225.jpg)