В Державному історико-культурному заповіднику «Самчики» у селі Самчики пройшов VIІ Всеукраїнський етно-фестиваль, який цьогоріч припав на свято «Івана Купала». Участь прийняли колективи Хмельницької, Рівненської, Житомирської, Чернівецької, Харківської, Херсонської областей.. Розпочалося усе з 10-ї години традиційними екскурсіями-оглядинами заповідника гостями, яких до слова, на досить ранній для неділі час, зібралося дуже багато. Сам гала-концерт фольклорних ансамблів України розпочався з 13-ї, і сумувати нікому не довелося. Діти із задоволенням відвідали містечко атракціонів, для вибагливих покупців працювало містечко майстрів, де можна було придбати товари на усі смаки, а також пригощали квасом, рибною юшкою та козацьким кулішем.![DSC_0158](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/07/DSC_0158-300x200.jpg)
Культурно-мистецький проект «Болохівські гостини» є унікальним на терені Хмельниччини, і розкриває автентичну культурну спадщину нашого краю, водночас перевтілюючи її на сучасний лад. Унікальність заходу полягає ще й у тому, що колективи приїздять до нас із різних куточків України, привозячи із собою щось автентичне, таким чином обмінюючись досвідом, традиціями.![DSC_0175](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/07/DSC_0175-300x200.jpg)
Після завершення концертної частини відвідувачі насолоджувалися атмосферою свята ще до пізнього вечора, а учасники фестивалю покидали маєток «Самчики» з величезним сумом обіцяючи наступного року обов`язково повернутися.