kalendar2015_b

Бібліотекарі Хмельниччини серед переможців регіонального конкурсу “Мистецтво створювати… бібліотеку”

Відбувся  регіональний конкурс “Мистецтво створювати… бібліотеку” в рамках Проекту професійного партнерства “Конструкторське бюро бібліотекарів” обласних бібліотек для дітей Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської та Хмельницької областей.

Участь у ньому взяли бібліотекарі спеціалізованих бібліотек для дітей цих областей. Свої роботи вони подавали у двох номінаціях: бібліотечна реклама та промоція читання.

Конкурс сприяв формуванню позитивного іміджу бібліотеки засобами реклами, популяризації читання за допомогою інноваційних методів, стимулюванню бібліотечних фахівців до впровадження нових форм роботи, створенню умов для професійного спілкування й обміну досвідом.

Конкурсанти з Хмельницької області представили мультимедійні презентації креативних заходів, проектів, акцій, які організовуються для читачів-дітей.

Щиро вітаємо переможців від Хмельницької області:

Ольгу Галак (завідуючу центральною бібліотекою для дітей Чемеровецької ОТГ) – проект “Літературне BOOK-кафе”.

Оксану Манчурак (бібліотекаря відділу обслуговування користувачів-учнів 5-9 класів бібліотеки-філії № 7 Кам’янець-Подільської МЦБС) – проект “Бібліопіцерія “Читай-смакуй, Європою подорожуй”.

Переможці запрошуються до участі у Х Львівському бібліотечному форумі.

Дякуємо всім конкурсантам від Хмельниччини за цікаві інноваційні проекти, які реалізуються в бібліотеках для дітей. Особливо хочеться відмітити проекти:

“Арт-майстерня “Творча територія” Олени Коровецької (бібліотекаря I категорії  Хмельницької ОДБ);

“Книга не має кордонів” (Хмельницький (Україна) – Боядла (Польща) Валентини Бернацької (бібліотекаря І категорії Хмельницької ОДБ);

“Бебі-сіттер” Людмили Богач (бібліотекаря І категорії бібліотеки-філії № 6 Кам’янець-Подільської МЦБС).

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Липень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031