Сьогодні обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка розкривала усі секрети проєкту “Особлива книга для особливих дітей”, який реалізується за підтримки Українського культурного фонду у програмі “Інклюзивне мистецтво” журналістам місцевих телеканалів, освітянам міста, громадським організаціям. Команда проєкту, авторка книги Оксана Радушинська та актори, які взяли участь в озвученні аудіокниги “Метелики в крижаних панцирах”, відповідали на запитання журналістів, ділилися враженнями від роботи в проєкті під час прес-брифінгу.
А також відбулася презентація створеного культурного продукту – аудіокниги “Метелики в крижаних панцирах”. Особлива атмосфера панувала у залі, навіяна щирими спогадами про спільну роботу. На презентацію завітали ГО Хмельницької обласної організації УТОС, експерт проєкту пані Ларису Кирикищук, директор Хмельницького інклюзивно-ресурсного центру №1 Ольга Рибак, голова Хмельницького обласного товариства Всеукраїнської організації інвалідів “Союз організації інвалідів України” Анатолій Савчук. Гості заходу першими змогли почути фрагменти аудіокниги та збагнути основні меседжі автора.
![IMG_6032](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_6032-300x200.jpg)