Всіх любителів подорожей, активного відпочинку та його організаторів вітаємо з Днем туризму! Щиро бажаємо працівникам галузі туризму міцного здоров’я, успіхів та вагомих здобутків. А туристам – завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу та успішного втілення в життя всіх планів і задумів! Щиро бажаємо вам гарних емоцій, приємних вражень від всіх ваших подорожей.
Всім, хто любить рюкзак і походи
І світанки в наметах зустрічати,
Ми сьогодні гарної погоди
І удачі хочемо побажати.
![Безымянный](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/09/Безымянный-300x239.png)