17 жовтня 2019р. в Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва відкрилась виставка творчих робіт випускників спеціалізованої ЗОШ №27 ім. Д.Іваха “Стежками дитячої творчості”. В експозиції представлено 26 учнівських робіт, виконаних у різних техніках: живопис, графіка, декоративний живопис, паперова мозаїка, витинанка, авторська техніка, пуантилізм, ниткографія, поп-арт, ткацтво, самчиківський розпис. Традиційно представлені батики вчителя, організатора виставки Марії Крамар. На відкриття завітали директор Хмельницької спеціалізованої СЗОШ №27 П.П. Андрощук та заступник директора з виховної роботи Т. Я. Марчук, методист з естетичних дисциплін міського Департаменту освіти та науки Хмельницької міської Ради Т. П. Годлевська, художник Микола Шафінський. Привітала учасників та гостей вернісажу заступник директора бібліотеки В.Б.Тарчевська. Учні 10-го класу ЗОШ №27, студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, що завітали на презентацію творчості молодих художників, отримали яскраві, позитивні емоції і поштовх до власної творчості. Прикрасили свято музичними дарунками студенти Хмельницького музичного коледжу ім.В.Заремби Вероніка Пшечук та Софія Францева. Виставка діятиме впродовж жовтня – листопада.![72449108_200596357614494_8329254725950111744_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/10/72449108_200596357614494_8329254725950111744_n-300x200.jpg)