kalendar2015_b

Навчалися методисти центральних публічних бібліотек області

З 23 по 25 жовтня на базі Хмельницької ОУНБ відбувся обласний семінар для методистів центральних районних та центральних міських бібліотек Хмельниччини: «Інформаційне задоволення потреб громади: роль методичного центру».

Під час семінару обговорювалися  питання ролі методичних служб в умовах децентралізації, підвищення кваліфікації працівників публічних бібліотек новостворених ОТГ.

Учасники ознайомилися з досвідом роботи бібліотек Красилівської міської ОТГ та провели предметний діалог із міським головою Островською Нілою Василівною та начальником відділу культури Грицюк Інною Петрівною.

Про досвід роботи публічних бібліотек Польщі після проведення адміністративної реформи розповіла учасник міжнародного  Форуму молодих бібліотекарів у місті Познань – завідуюча бібліотекою-філією №9 Хмельницької міської ЦБС Шевчук Людмила.

Для учасників семінару фахівці наукової бібліотеки провели тренінгові та практичні заняття, обговорили основні  напрями трансформації довідково-бібліографічної роботи, системи превентивного обслуговування  мешканців громад, наповнення контенту в проекті «Інтерактивна культурно-туристична мапа Хмельниччини».

На завершення семінару відбувся професійних діалог між фахівцями ОУНБ та учасниками семінару «Запитуйте! Відповідаємо!» та нагородження переможця конкурсу майстерності методистів області -  методиста  центральної бібліотеки Полонської міської ОТГ.

Учасники семінару познайомилися з інноваційними формами популяризації читання та презентації книг місцевих авторів:  книги «Увійшли у безсмертя Ч.2» автор Старостіна С.Л. та аудіокниги «Метелики в крижаних панцирах» Оксани Радушинської.

2019_10_22_1_9

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Червень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930