До Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва у Хмельницькій обласній універсальної наукової бібліотеки відбувся майстер-клас «Стежками традицій. Все починалося з глини…» за участю гончарівен Наталії Роут та Антоніни Хлус, учнівської молоді ВПУ № 25 та користувачів бібліотеки.
Учасників майстер-класу ознайомлено з історією гончарного ремесла, основним матеріалом – глиною, процесом виготовлення виробів, інструментами для виконання даної роботи та гончарним колом. Після того приступили до творчої роботи. Справжні гончарівни перетворювали разом з учасниками грудочку м’якої глини на справжній витвір. Майстрині контролювали весь процес і допомагали надати глині правильну форму. Руки ніби самі творили горнятко чи вазочку. За невеличкий проміжок часу учасники виготовили виріб на згадку про ці приємні хвилини творчої праці.
![IMG_0207](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_0207-300x200.jpg)