11 грудня 2019 року у Верховні Раді України відбулися комітетські слухання на тему: «Формування національної ідентичності та національно – патріотичного виховання як стратегічного напрямку державної політики України».
Голова Комітету з питань молоді і спорту наголосив про важливість національно – патріотичного виховання сучасного українського суспільства в умовах війни на Сході. Від управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації взяла участь в парламентських слуханнях головний спеціаліст управління Власюк Ніна Антонівна.![9ce86be9cda52d850f8c2ab779931968](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2019/12/9ce86be9cda52d850f8c2ab779931968.jpeg)