День Соборності – особливо знаковий та визначний для кожного, хто вважає себе українцем. У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження власної державності наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події. Одна з таких сторінок нашого минулого – боротьба українців за соборність своїх земель. Єднання та взаєморозуміння не вистачає нам і у сьогоднішній нелегкий час. Вже традиційно у цей день відбувається акція «Збруч – ріка єднання» на межі Тернопільської і Хмельницької областей.
Відзначити цю визначну історичну подію зібралися разом жителі та керівники Тернопільської і Хмельницької областей, народні депутати України. Біля пам’ятника Незалежності України духовенство з обох областей відслужили молебень. Керівники Тернопільської і Хмельницької обласних державних адміністрацій, голови обласних рад поклали квіти до підніжжя монументу, також до заходів долучились працівники управління культури, національностей, релігій та туризму.
![82759217_2173479592755614_3647337733011013632_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/01/82759217_2173479592755614_3647337733011013632_n-300x225.jpg)