kalendar2015_b

Сяйво крізь витвори

Мистецька зала обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка наповнилася світлом, яскравими барвами та замайоріла сонячними посмішками. На відкриття виставки “Сяйво крізь витвори” учнів інклюзивного класу Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва завітали автори робіт, їхні викладачі, батьки, друзі та митці. Більше сімдесяти робіт виконані у різних техніках з різних матеріалів та об’єднані вони надзвичайною енергією, яка, ніби промені сонця, зігріває, вабить переливами кольорів і відтінків. Значна частина витворів, представлених на виставці, створені колишньою ученицею школи, а нині студенткою І курсу Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Елеонорою Стрелецькою. Майбутня художниця і під час заходу натхненно творила на папері нові яскраві сюжети.
Усі, хто прийшли привітати юних митців з відкриттям виставки – викладачі ХДШОДПМ Андрій Томчишин, Людмила Рожко-Павленко, завідуюча кафедрою ХГПА Галина Бучківська − говорили про їхню потужну творчу енергію, щирість і бажання самовдосконалення. Різьбяр по дереву Анатолій Козак провів майстер-клас для дітей та розповів про техніку створення ікон.
Виставка діятиме до кінця лютого. Завітайте − і Ви зможете відчути надзвичайно світлу та добру енергетику цих сонячних творців.

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Квітень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930