12 лютого 2020 року у місті Хмельницькому в приміщенні обласного науково-методичного центру культури і мистецтва розпочався відкритий фестиваль мистецтв «КРИШТАЛЕВА ЗІРКА – 2020». ![IMG-691b740533b16d77e6871741feb7a445-V](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG-691b740533b16d77e6871741feb7a445-V-300x225.jpg)
Основна мета Фестивалю – об’єднати талановитих дітей та молодь, дати їм можливість розкрити свої таланти, показати їх широкому загалу та краще пізнати себе.
Програма конкурсу складається з номінацій: вокал (академічний, народний, естрадний спів); хореографія (класична, народна, бальна, естрадна); інструментальний жанр (солісти та малі форми); художнє слово (акторська майстерність); образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво; інші жанри.![IMG-7ef685940aed0639e49dcd8f4c9cda25-V](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG-7ef685940aed0639e49dcd8f4c9cda25-V-300x225.jpg)
Всі учасники Фестивалю – енергійні, талановиті, кмітливі, веселі, безпосередні, з різних куточків України.
Фестиваль – це по-справжньому яскраве зимове свято, що проводиться з метою виявлення талантів та популяризації української культури.
![IMG-19f963822354372c44a667b076f97806-V](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG-19f963822354372c44a667b076f97806-V-300x225.jpg)