kalendar2015_b

Підсумки Відкритого обласного фестивалю-конкурсу мистецтв «КРИШТАЛЕВА ЗІРКА – 2020»

Номінація «Вокал»

Гран-прі: Рубановська Каріна.

Солісти 6-13 років:

Перше місце: Валігурський Артем, Свинарчук Ольга.

Друге місце:Друзь Лілія, Бурун Васіліса, Гасимов Матвій, Молярчук Ангеліна, Лескова Кіра, Льовкіна катерина, Гнатюк Анастасія, Мазур Альбіна.

Третє місце: Якобчук Богдана, Петровськитй Максим, Коваль Вероніка, Вовкович Каріна, Тишецька Світлана, Омелюх Ірина, Прадій Софія, Яловчук Богдана, Бляхарська Єва, Сівець Марія.

Солісти 14 – 21 рік:

Перше місце: Янович Софія, Кучерук Владислав, Оборжинська Богдана.

Друге місце: Пиячко Олена, Гриліцька Анастасія, Гайдей Ірина.

Третє місце: Процак Зоряна, Чернівська Анна.

Ансамблі 6-13 років:

Перше місце: Фольклорний гурт «Богодар».

Друге місце: Ансамбль народного співу «Родослава», зразковий вокальний ансамбль «Веселі нотки», дует у складі Гнатюк Анастасії та Джус Анни.

Третє місце: Ансамбль «Нетішинські соловейки», вокальний ансамбль «Вернісаж», хор вокально-хорового відділу Хмельницької ДМШ №3.

Ансамблі змішана вікова категорія:

Перше місце: Зразковий вокальний ансамбль «Усмішка» Кам’янець-Подільської міської ДШМ.

Ансамблі 14 – 21 рік:

Перше місце: Вокальний гурт «Кумасі» Шепетівського ЦДЮТ.

Третє місце: Ансамбль старших класів «Дзвіночок» Летичівської ДМШ.

Номінація «Художнє слово і акторська майстерність»

Солісти 6-13 років:

Перше місце: Шелест Альбіна Маківського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум».

Колективи 6-13 років:

Перше місце: Театральний клас Олени Лежанської Хмельницької ДШМ.

Номінація «Хореографія»

Солісти 6-13 років:

Перше місце: Венгер Єлизавета.

Ансамблі 6-13 років:

Перше місце: Ансамбль сучасного танцю Dance Centre «ForceStars» Хмельницької ДШМ №3,

Зразковий хореографічний колектив «Забава» Чорноострівської ДМШ,

Хореографічний колектив «G and B» с. Лошківці Дунаєвецької селищної ОТГ.

Друге місце: Зразковий хореографічний колектив «Феєрія» Деражнянської ДШМ.

Третє місце: Ансамбль сучасного танцю Dance Centre «ForceStars» Хмельницької ДШМ №3,

Читайте також У Хмельницькому пройшов семінар для керівників сфери культури новостворених ОТГ
Хореографічний колектив «Сонечко» Старосинявської ДМШ.

Четверте місце: Танцювальний колектив «Лілея» Старосинявської ДМШ,

Танцювальний колектив «Енергія» Старосинявської ДМШ.

Ансамблі змішана вікова категорія:

Друге місце: Танцювальний колектив «Гармонія» Славутської ДШМ,

Танцювальний колектив «Freedom» Новоставецького СБК.

Номінація «Інструментальний жанр»

Гран-прі: Зразковий ансамбль скрипалів «Елегія» Хмельницької ДМШ №2

Солісти 6-13 років:

Перше місце: Смик Роксолана, Німцович Павло, Цехмістер Олександр, Журба Анастасія.

Друге місце: Камінська Марія, Прохніцька Єлизавета, Безвух Тарас, Бачинський Денис, Звір Ілля.

Третє місце: Гринько Богдан, Тулюк Дар’я, Матковський Денис, Матковський Сергій, Ілку Сергій, Боднар Анастасія, Задорожний Давід, Гуменчук Роман, Гродський Святослав, Гайбура Артем, Гавришко Марія, Підіпригора Іоанна, Майданюк Ярослава, Войченко Влад, Жежчинський Даніїл, Киянчук Софія, Лященя Маргарита, Васількова Вікторія, Брижашова Єва, Юрчак Богдан, Михайлишина Катерина.

Солісти 14 – 21 рік:

Перше місце: Костур Тетяна, Гольник Анастасія, Зарицька Дарина.

Друге місце: Черевик Елеонора, Качанюк маргарита, Гаврилюк Олексій.

Третє місце: Майструк Ксенія, Лотоцька Богдана, .

Ансамблі 6-13 років:

Перше місце: Тріо піаністів у складі: Савчук Олександра, Макарова Даріна, Єрмолаєв Максим Кам’янець-Подільської РДШМ,

Тріо скрипалів у складі: Краснопьорова Владислава, Шухтуєв Віктор, Швець Юлія Кам’янець-Подільської РДШМ,

Тріо трубачів: Павло Німцович, Олексій Романюк, Владислав Скорняков Хмельницької ДШМ.

Друге місце: Тріо трубачів у складі: Романюк Олексій, Шачковський Владислав, Спектор Петро Хмельницької ДШМ,

Тріо скрипалів: Садовська Юлія, Попадин Анна, Смик Роксолана Городоцької ДМШ,

Тріо трубачів: Роман Гуменчук, Артем Гайбура, Святослав Гродський Хмельницької ДШМ,

Дует трубачів у складі: Ясніцький Назар, Совєцький Ігор Дунаєвецька ДШМ Дует бандуристів «Конвалія» у складі: Журба Анастасія, Брижашова Єва.

Третє місце: Дует піаністів у складі: Кошляк Діна, Хлібовська Катерина Кам’янець-Подільської РДШМ,

Тріо трубачів у складі: Сліпецький Михайло, Левітан Михайло, Прокопишен Ярослав Хмельницької ДШМ,

Ансамбль трубачів у складі: Совєцький Ігор,

Демянов Назар, Вікнянський Олександр Дунаєвецької ДШМ,

Дует у складі: Богдашевський Денис, Богдашевський Владислав Пасічнянської ДМШ.

Ансамблі змішана вікова категорія:

Третє місце: Ансамбль народної музики «Візерунок» Летичівської ДМШ.

Ансамблі 14 – 21 рік:

Перше місце: Дует баяністі у складі: Михальський Віктор, Тимчук Богдан Кам’янець-Подільської РДШМ.

Друге місце: Ансамбль скрипалів «Ноктюрн» Дунаєвецької ДШМ

Третє місце: Ансамбль скрипалів «Унісон» Летичівської ДМШ,

Фортепіанний дует у складі: Майструк Ксенія, Черевик Елеонора.

Номінація «Образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво»

6 – 13 років:

Перше місце: Борисова Аліна, Баранюк Анастасія, Загородна Альбіна, Шелухіна Анна.

Друге місце: Сімчук Дарина, Кішик Вероніка, Олійник Дарина.

Третє місце: Кушнір Серафима, Чабан Вадим, Ціпцюра Павло, Хомак Артем, Гладка Валерія, Багрій Вікторія.

14 – 21 рік:

Перше місце: Олещук Ульяна.

Друге місце: Стельмах Ірина.

86712734_206025347187079_1394192035488989184_n

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Жовтень 2020
П В С Ч П С Н
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031