Карантин – зовсім не безвихідна ситуація, а лише нова можливість навчитися працювати в трішки зміненому форматі. Працівники обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка та читачі швидко адаптувалися. До прикладу, для вихованців студії творчого розвитку та дозвілля “Мері Поппінс” заняття проводяться в онлайн режимі. Майже нічого не змінилося. Дітвора отримує завдання від свого керівника в прямому ефірі щотижня у вівторок та четвер. Малята старанно та швидко усе виконують і надсилають свої творчі роботи. А комунікативний зв’язок батьки вихованців здійснюють через групу у вайбері. Саме там можна задати запитання та отримати певні рекомендації від керівника студії.
![97424843_3482038861811301_2728136211074908160_o](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/05/97424843_3482038861811301_2728136211074908160_o-225x300.jpg)
![95952023_3459020340779820_4234486661754388480_o](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/05/95952023_3459020340779820_4234486661754388480_o-300x225.jpg)
Звісно, не забули і про маленьких книголюбів. Для любителів цікавих історій бібліотекарі створили новий проєкт “Казковірус”. Такий собі відеопривіт для тих, хто любить слухати казкові пригоди. Усі відео розміщені на сайті та сторінці бібліотеки в соцмережі Facebook. Числені відгуки і велика кількість переглядів свідчать про те, що нашим читачам до вподоби такий формат співпраці.
![96143231_3459020497446471_3480802824239972352_o](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/05/96143231_3459020497446471_3480802824239972352_o-168x300.jpg)
![93372804_3410539492294572_8081512018655313920_o](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/05/93372804_3410539492294572_8081512018655313920_o-225x300.jpg)
![95259871_3445469402134914_6084479369932177408_o](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/05/95259871_3445469402134914_6084479369932177408_o-225x300.jpg)