Творча лабораторія, організована спільно з науково-методичним центром культури і мистецтв, була проведена в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка. Дводенні навчання відбувалися онлайн у режимі конференції на платформі Zoom. Заступники директорів ЦБС з питань обслуговування дітей, завідуючі районними, міськими, селищними бібліотеками для дітей, центральними бібліотеками ОТГ отримали професійні поради щодо розвитку бібліотек для дітей в сучасному середовищі. У навчаннях взяли участь 32 бібліотеки.
![IMG_1443](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/08/IMG_1443-300x168.jpg)
Професійний аналіз провела директор ХОДБ Валентина Черноус. Про формування гуманітарного простору через призму діяльності дитячих бібліотек повідала заступник генерального директора НБУ Людмила Полікарпова. Пані Людмила відмітила активність бібліотек Хмельниччини в Всеукраїнських конкурсах та проєктах. Обговорювалися питання щодо роботи бібліотек в онлайн-просторі та технічні аспекти створення візуального контенту. А також акцентувалася увага на проєктній діяльності, яка є одним із головних напрямків у розвитку сучасної бібліотеки. Працівники обласної бібліотеки для дітей презентували колегам нові можливості цифрової грамотності, актуальність та результативність міжнародної мобільності співпраці з Польщею, навчали створювати корисні веб-ресурси, надали пропозиції для творчого розвитку дітей.
![Без імені](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/06/Без-імені-300x168.jpg)