В четвер, 25 червня о 16.00 запрошуємо представників ЗМІ на брифінг до Хмельницького обласного художнього музею, вул. Проскурівська, 47, присвячений початку реалізації проєкту “Ребрендингова кампанія Хмельницького обласного художнього музею: ЧАС ОНОВЛЕННЯ” за підтримки Український культурний фонд.
![820х360_fb_2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/08/820х360_fb_2-300x131.jpg)
Під час брифінгу музейна команда та фахівці з маркетингу Ольга Зайченко (м.Київ) та Сергій Фащук (м.Київ) нададуть вичерпну інформацію про мету, початок роботи, процес реалізації та очікувані результати. Крім того, відбудеться прем’єрний показ першого інформаційного відеоролика “ЧАС ОНОВЛЕННЯ”.