Вихованці студії розвитку та дозвілля “Мері Поппінс”, яка активно діє в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка, продовжують творчо розвиватись.
![1](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/10/1-300x300.jpg)
Враховуючи карантинні обмеження, заняття відбуваються онлайн. Для зручності комунікації з батьками, керівник студії створила групу у вайбері. Саме там і розміщуються відео занять. Дітвора отримує щоразу нове завдання та старанно його виконує, за допомогою батьків, звісно. Фото робіт маленьких студійців виставляються в групі та на сторінці бібліотеки у соцмережах.
![9](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/10/9-150x300.jpg)
Ми дуже сумуємо за малечою, маємо надію, що скоро зустрінемося у бібліотеці. Адже живе спілкування не замінить навіть найкращий онлайн-зв’язок.