Віртуальний бібліоспаринг “Сучасна бібліотека для дітей: рухаємось вперед” організували та провели методисти обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка.У бібліоспарингу взяли участь Славутська і Старокостянтинівська міські бібліотеки для дітей.
![IMG_3481](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/11/IMG_3481-300x200.jpg)
Колеги презентували інноваційні форми та розповідали про перспективні напрямки роботи з читачами-дітьми, поділились досвідом партнерства, роботи в онлайн-режимі, впровадження комп’ютерних технологій. А також було зроблено акцент на зонування простору для зручності та комфорту читачів.
![IMG_3479](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/11/IMG_3479-300x200.jpg)
Під час бібліоспарингу директор Валентина Черноус та методисти порадили бібліотекарям підвищувати та вдосконалювати рівень цифрової грамотності та активно представляти бібліотеки в соцмережах.