В День пам’яті жертв Голодоморів ми вшановуємо пам’ять мільйонів жертв геноциду, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Обласна бібліотека для юнацтва прагне донести до молодих читачів правду про той трагічний період нашої минувшини, організовуючи меморіальні заходи.
![127190623_837623610335851_7332003712857002937_o](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/12/127190623_837623610335851_7332003712857002937_o-300x225.jpg)
![127681399_2762343827353308_7466930218446554155_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/12/127681399_2762343827353308_7466930218446554155_n-300x225.jpg)
26 листопада бібліотекарі відділу періодики завітали до ліцею №17 , де провели історичний медіа-вернісаж «Біль голодних років» . Учні почули розповідь завідуючої відділом Ірини Міщенко про трагедію , яка ховається за словом «Голодомор». Голодомори 1921—1923, 1932 – 1933, 1946—1947 років – чорні віхи в житті українців. Розповідь ілюструвалась переглядом документальних фільмів : «Голодомор. Великий злам» із серії «Невідома Україна»; «Голодомор. Україна. XX століття»; «Вбиті Голодомором…», слайд – презентації «Голодомор в Україні 1932-1933 років». Був проведений огляд книг та періодичних видань з фондів бібліотеки про трагедію Голодоморів.
![127703107_2762343887353302_2600780875492461978_n](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/12/127703107_2762343887353302_2600780875492461978_n-300x177.jpg)
Цього ж дня в бібліотеці відбулась презентація виставки плакатів з фондів Музею пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. історико-культурного заповідника «Межибіж» «Невиплакані сльози України». З трагічними сторінками нашої історії, які відображені на представлених плакатах, познайомились студенти Хмельницького університету економіки і підприємництва.