kalendar2015_b

Архів за день: 14.12.2017

Сторінка 1 з 212

Збір подарунків для будинків-інтернатів Донеччини та Луганщини

Напередодні різдвяно-новорічних управлінням культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької облдержадміністрації спільно із волонтерами розпочато збір подарунків для мешканців дитячих будинків – інтернатів Донецької та Луганської областей.

Першими до акції долучився Хмельницький обласний художній музей!

Збір триватиме до 29 грудня 2017 року.

«Чорнобильський пил на роки опадає»

Напередодні дня вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС працівники відділу краєзнавства обласної бібліотеки для юнацтва спільно із старшим науковим співробітником Хмельницького обласного художнього музею Оленою Соляр   провели годину пам’яті «Чорнобильський пил на роки опадає».

День ліквідатора аварії на ЧАЕС в Україні щорічно відзначається 14 грудня. Ця пам’ятна дата була… Читати повністю...

Іван Дерменжи : поезія романтичного реалізму

У Хмельницькому обласному художньому музеї відбулась презентація збірки поетичних творів «Сині та чорні, як море…» поета, натхненного романтикою південної Пальміри,  Івана Дерменжи.

До Хмельницького обласного художнього музею на презентацію завітали курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, представники Хмельницького обласного літературного музею, місцеві поети та поціновувачі… Читати повністю...

Зі світлим святом Хануки!

12 грудня ввечері засіяла осяяла перша свічка Ханукії. А значить, почалося свято світла, тепла, нашої перемоги і єдності єврейського народу.

Ханука – свято оновлення. І нехай Ваше життя,оновлюється, нехай минає все старе,  і приходить нове, від Господа! Щиро бажаємо Вам, щоб Ви в ці святкові дні міркували про мету,… Читати повністю...

Відлуння Чорнобильської трагедії

До Міжнародного дня інвалідів та напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС працівники обласної наукової бібліотеки провели інформаційний захід для членів Хмельницької спілки молодих інвалідів міста.

Присутніх коротко ознайомлено з історією заснування пам’ятної дати, що відзначається в день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС;… Читати повністю...

Андріївські літературні посиденьки в бібліотеці

Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. У народі свято Андрія Первозваного називають Калитою. В бібліотеках є багато літературних, народознавчих джерел, де описується обряд Калити, молодіжні гуляння на Андрія.

Тож, опрацювавши літературні джерела  та  родинні перекази,12 та 13 грудня працівники… Читати повністю...

Знаємо права, виконуємо обов’язки

Всеукраїнський тиждень правових знань “Юридичний компас” проведено в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка. Діти молодшого шкільного віку взяли участь в ігровому судовому засіданні “Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай”. Суддя Правознайко розповів учням про їх права та обов’язки. В ролі позивачів виступали діти, які звертались до… Читати повністю...

Сторінка 1 з 212