kalendar2015_b

Архів за день: 16.02.2018

Сторінка 1 з 212

“Українська революція 1917-1921. 100 років боротьби”

У Хмельницькому обласному краєзнавчому музеї відбулась краєзнавча вітальня «Українська революція 1917-1921. 100 років боротьби». Події революції 1917-1921рр. охопили всю Україну і не оминули наш край. Провідний науковий співробітник Хмельницького обласного краєзнавчого музею, кандидат історичних наук Сергій Миколайович Єсюнін розповів про процеси державного будівництва, творення української політичної нації, відродження української… Читати повністю...

Хмельницькі краєзнавчі студії

В рамках  засідання клубу «Краєзнавець» у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулась презентація 13 випуску науково-краєзнавчого збірника «Хмельницькі краєзнавчі студії», приуроченого 80-річчю відомого краєзнавця Хмельниччини, кандидата економічних наук Віктору Степановичу Морозу та 75-річчю його брата, заслуженого працівника культури України Володимиру Степановичу Морозу.

З вітальним словом до ювілярів звернулися… Читати повністю...

Допоки пам’ять в серці не згасає

Афганістан… У нашій свідомості це слово стало синонімом справжнього людського лиха, справжнього пекла. Афганська війна безжально перекреслила тисячі молодих життів, понівечила долі. Уже 29 років в ці пам’ятні лютневі дні в Кам’янець-Подільській центральній районній бібліотеці вшановують  пам’ять кожного зі своїх земляків, воїнів, які не повернулися додому.

15 лютого … Читати повністю...

Вітаємо вихованців хореографічної студії «Арт-Класік»

Хореографічна студія при Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького  «Арт-Класік» взяла участь у танцювальному фестивалі «Зимовий зорепад», який відбувся в дитячій школі мистецтв міста Хмельницького. Студійці зайняли почесні   призові місця:

-         Роюк Марія – сучасна хореографія-модерн І… Читати повністю...

Академія пішохода в рамках проекту ПОЛіС від IREX

В обласній бібліотеці для юнацтва відбувся  цікавий  інтерактивний захід   спільно з ГО «Молодь за краще майбутнє» та Патрульною поліцією міста. Хмельницькі підлітки зібралися у читальному залі, щоб дізнатися про правила безпеки на дорогах.

 

Спеціальний гість – експерт з безпеки дорожнього руху соціальної ініціативи «Хтось не… Читати повністю...

Запрошуємо на ювілейну 150 виставу «Кайдашева сім’я»

Шановні  глядачі! В Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького 18 лютого відбудеться 150 вистава «Кайдашева сім’я» за твором Івана Нечуя-Левицького. Постановку  вистави здійснив у травні 2008 року Заслужений діяч мистецтв України Григорій Мельник.

Життєве кредо Кайдашів – нескінченна низка конфліктів і тотальна незгода один з… Читати повністю...

“Час і досі не загоїв рану. Цей одвічний біль Афганістану”

З кожним роком віддаляється день, коли наші воїни повернулись з страшної Афганської війни. Для тих, хто пройшов пекло тих бойових дій, цей день є особливим,бо він позначений пам’яттю про мужніх чоловіків, які не за власним бажання, а виключно з обов’язку брали участь у військових конфліктах.

До Дня вшанування учасників бойових… Читати повністю...

Сторінка 1 з 212