kalendar2015_b

Круглий стіл «Сільська бібліотека і громада: працюємо разом»

Учасники «круглого столу» «Сільська бібліотека і громада: працюємо разом», що відбувся 5 квітня 2012 року на базі бібліотеки с. Соколівка Ярмолинецького району

1.   Відзначають вагому роль сільської бібліотеки в акумулюванні і зберіганні інформації, забезпеченні реалізації прав жителів села на бібліотечне обслуговування книгою та актуальною інформацією, проведенні громадських дискусій щодо проблемних питань, змістовного дозвілля різних категорій громадян, вихованні молоді, краєзнавчій діяльності.

2.   Рекомендують звернути увагу:

2.1.   Органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на дотриманні вимог Законів України «Про бібліотеки та бібліотечні справу» та «Про культуру» щодо забезпечення належних матеріально-технічних умов у сільських бібліотеках, зокрема, надання відповідного приміщення для розміщення бібліотечного фонду  та проведення заходів, опалення на постійній основі, фінансування видатків на поповнення книжкових фондів та передплату періодичних видань.

2.2.   Засобів масової інформації на необхідності висвітлення поточних та проблемних питань діяльності бібліотек та їх ролі у життєдіяльності громади.

2.3.   Районних бібліотек на стратегічному плануванні діяльності сільських бібліотек, надання їм необхідної методичної допомоги та організації підвищення кваліфікації працівників сільських бібліотек щодо розвитку нових інформаційних технологій, запровадження передового досвіду; з метою вирішення проблемних питань ініціювати раз на пів – року засідання за круглим столом за участю сільських голів, завідуючих сільськими бібліотеками.

2.4.   Обласних бібліотек на забезпеченні сільських бібліотек книгами, що

реалізуються за державними програмами, проведенні на базі обласного тренінгового центру підвищення кваліфікації сільських бібліотекарів щодо оволодіння новими технологіями.

2.5.   Представників громадськості на залучення до планування та організації діяльності сільських книгозбірень, використання можливостей бібліотек для потреб громади.

 

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads

Календар

Червень 2024
П В С Ч П С Н
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930