Сьогодні, у 27-му річницю виведення радянських військ з Афганістану, в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Працівники управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації, закладів культури і мистецтва долучилися до заходів в обласному центрі, поклали квіти та лампадки до пам’ятника подолянам, загиблим в Афганістані та інших локальних війнах.![IMG_6088](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/IMG_6088-300x225.jpg)
Після Другої Світової війни війська СРСР брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. Афганська неоголошена війна – одна з найтрагічніших сторінок історії нашого народу, яка тривала вдвічі довше, ніж Друга Світова.![IMG_3971](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/IMG_3971-300x200.jpg)
Багато наших воїнів-миротворців – солдатів та офіцерів з Хмельниччини і нині перебувають на передньому плані боротьби з російським агресором, разом з тисячами військових захищають суверенітет і незалежність України.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, кого забрала війна. Дякували тим землякам, які сьогодні живуть поруч з нами, за те, що чесно виконували свій обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця, за мужність, жертовність і героїзм.![IMG_6090](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/02/IMG_6090-300x225.jpg)