Днями в обласному художньому музеї відбулась творча зустріч із викладачами Одеської Національної музичної академії ім. А. Нежданової “КонАніма”.![зустр4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/зустр4-300x199.jpg)
Присутні мали змогу ознайомитись з експозицією художнього музею «Українське мистецтво II пол. XX ст.: художні паралелі» та прослухати концерт за участю таких музикантів: доцента, кандидата мистецтвознавства, лауреата міжнародних конкурсів Горелик Лариси Маратівни (академічний спів), доцента, кандидата мистецтвознавства Андріянової Оксани Вікторівни (фортепіано), доцента Казакова Валерія Геральдовича (віолончель) та випускниці Хмельницького музичного училища ім. В. Заремби Тетяни Вишнякової (віолончель).
Серед музичних творів, представлених у програмі, прозвучали твори Д. Шостаковича, Р. Штрауса, Р. Щедріна, К. Дебюссі, Н. Паганіні та ін.![зустр2](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/зустр2-300x199.jpg)
![зустр](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/зустр-300x199.jpg)
![зустр3](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/зустр3-300x199.jpg)
![зустр5](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/зустр5-300x199.jpg)