З метою вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи працівники Хмельницького обласного краєзнавчого музею провели цикл заходів, лекцій та виставок в навчальних закладах міста. Молодь дізналась про причини та наслідки Чорнобильської катастрофи, а також ознайомилась із матеріалами тематичної виставки, яка розповідає, зокрема, про внесок Хмельничан в ліквідацію аварії.![IMG_4827](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_4827-300x225.jpg)
Практично не було жодного відомства, працівники якого б не було залучені до ліквідації наслідків аварії, з них близько 3600 чоловік з Хмельниччини.
На виставці представили документи, особисті речі ліквідаторів, прилади для вимірювання дози випромінювання, зразки захисного одягу тощо.
Низький уклін ліквідаторам від усього людства.
Відважними і героями не народжуються – ними стають.![IMG_48361](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_48361-300x225.jpg)
![IMG_48411](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_48411-300x225.jpg)
![IMG_48451](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_48451-300x225.jpg)
![IMG_9854](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2016/04/IMG_9854-300x225.jpg)