Відкриття виставки художніх робіт заслуженого художника України Гаррі Руффа “Реформація в українських кірхах” відбулося в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка. Переглянути виставку живопису завітали студенти ХНУ. Адже це ще одна можливість згадати про початок, світового духовного відродження, яке відбулося 500 років тому. Виставка дебютувала у Берліні та побувала у декількох містах України. На виставці представлені 14 робіт із зображеннями кірх, які збереглись до сьогодні і є діючими у різних містах нашої держави.
Студенти разом з очільником обласного центру німецької культури Володимиром Бауером за допомогою скайп-зв’язку поспілкувалися із художником та його дружиною Тамарою Семенівною, отримали відповіді на запитання, відчули світлу, позитивну енергетику 86-річного оптиміста.
Цікаво було дізнатись, що Гаррі Руфф працює над створенням картини Дунаєвецької кірхи.
![SAM_8266](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2017/12/SAM_8266-300x200.jpg)