В Шепетівській ЦРБ ім. М.Коцюбинського відбувся семінар-практикум «Організація діяльності бібліотек для громад і спільно з громадою». Презентацію – консультацію «Організація діяльності бібліотек для громад і спільно з громадою» та «Проектна діяльність» надала директор Людмила Везюк.
![IMG_20180621_101205](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/IMG_20180621_101205-300x225.jpg)
![IMG_20180621_101445](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/IMG_20180621_101445-300x225.jpg)
Головний спеціаліст управління освіти та культури райдержадміністрації Валентина Галімська навчала, як налагоджувати співпраць з владними структурами в методичних порадах «Бібліотека і органи місцевого самоврядування: кроки співпраці» .
Крім того, відбувся круглий стіл на тему: «Бібліотека – соціальний центр громади», під час якого увага була приділена наступним питання:
- Реальна ефективність бібліотечних послуг – традиційних та інноваційних;
- Проблеми, негаразди, непорозуміння, кризові ситуації у колективі, з власними структурами;
- Соціальне партнерство як фактор успіху бібліотеки.
![IMG_20180621_114328](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2018/06/IMG_20180621_114328-300x225.jpg)
Дискутували, ділились досвідом – бібіотекарі Ленковецької ОТГ, та завідуюча Михайлюцькою сільською бібліотекою Леся Кривіцька.