kalendar2015_b

Оголошення про конкурс на заміщення посади директора Державного історико – культурного заповідника “Межибіж”

Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення посади директора Державного історико – культурного заповідника “Межибіж” (Хмельницька область, Летичівський район, смт. Меджибіж).

1. Строк приймання документів на участь у конкурсі: документи на участь у конкурсі приймаються з 26 червня по 25 липня 2019 року.
2. Дата початку формування конкурсної комісії: з 26 червня 2019 року.
3. Умови проведення конкурсу.

Основною умовою проведення конкурсного відбору є його відкритість.
Представники засобів масової інформації мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії під час проведення співбесіди з кандидатами, під час якої публічно презентуються запропоновані проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:
−  за рішенням суду визнані недієздатними або їх дієздатність обмежена;
−  мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або  не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
−  є близькими особами або членом сім’ї керівників управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації.

Особа, яка бере участь у конкурсі подає такі документи:
-  заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
-  автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
-  копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
-  два рекомендаційні листи довільної форми;
-  мотиваційний лист довільної форми.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації: 29000, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, відповідальна особа – Щур Юлія Володимирівна, контактний телефон: (0382) 79-59-71, електронна адреса: km@oblkultura.adm-km.gov.ua  з приміткою “документи на конкурс ДІКЗ  “Межибіж”.
Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

4. Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі
Кваліфікаційні вимоги:
-  вища освіта;
-  стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
-  володіння державною мовою;
-  здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім  і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

5. Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу Державного історико – культурного заповідника “Межибіж”, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу культури додається.

Фінансова звітність ДІКЗ Межибіж_2018

Умови-праці-та-матеріально-технічна-база-ДІКЗ-Межибіж

 

prezudent

vru

kmu

Peremoga_banner
ProArt

Митці Хмельниччини захисникам України

ukrinform

nads
Календар
Березень 2023
П В С Ч П С Н
« Лют    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031