В Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці пройшов вечір пам’яті «Вони тримають небеса», присвячений до Дня вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
В ході проведення заходу учасники хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності. Спогадами, думками про події (листопад 2013 року – лютий 2014 року) на Майдані Незалежності у Києві та у Хмельницькому поділилися учасники Революції гідності 0лександр Климчук та Леся Стебло, відвідувачам продемонстровано документальний фільм «Майдан 2013-2014» та презентовано книжково-документальну виставку «Герої не вмирають».![2020_02_14_3_4](http://kultura.km.ua/wp-content/uploads/2020/02/2020_02_14_3_4-300x149.jpg)